tatil köyleri

Tatilköylerindeki tam teşekkürlü hizmetten dolayı, yaz tatillerimizi tatilköyünden yana seçmekten vazgeçemiyoruz. Her ihtiyaç ve zevkinize nitelikli cevap verecek en güzel tatilköyleri için karar sizin: Belek mi, Side mi :)

bodrum otelleri

Birçok şarkıya ilham kaynağı olan Bodrum, her yıl çok sayıda turist ağırlamaktadır. Bodrum'daki tatilköyleri ve oteller butik hizmet anlayışını benimsemiştir. Tarihe tanıklık etmiş Bodrum Kalesi, şuan Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak kullanılmaktadır.

belek otelleri

Türkiye'deki en gözde tatilköylerinin bulunduğu Belek, ünü ülkemizi aşmış golf resort otelleri ile de tatilcileri büyülüyor. Belek'teki tatilköylerinde golf sahası, aquapark, dünya mutfakları ve günün her saati aktiviteler bulunuyor.

çeşme otelleri

Adını Osmanlı Dönemi'ndeki çeşmelerin burada bulunmasından alan Çeşme, günümüzde çok önemli bir turizm kenti olmuştur. Beyaz kumlu sahilleri ve doğal yapısına uygun otantik taş evleri ile özellikle Alaçatı, en çok tercih edilen tatil yerlerinden biridir.

fethiye otelleri

Likya krallarına ait mezarların kayalara oyulduğu Belen'in yanı sıra, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi gibi dünyaya nam salmış yerleriyle, cennetten bir köşe sunan Fethiye, huzurlu bir tatil için en çok tercih edilen kentlerinden biridir.

side otelleri

Kuruluşunun MÖ 7.yüzyıla dayandığı söylenen Side'nin, Anadolu'daki anlamı 'Nar' dır. Tarihi tapınakların yanı sıra eşsiz koyları ve tatilköylerine de sahip olan Side, tarih ile tatilin kesiştiği en güzel kentlerinden biridir.

didim otelleri

Başta Apollon Tapınağı olmak üzere, tarihe tanıklık eden birçok tapınağın bulunduğu Didim'in ilçe ekonomisi en çok turizme dayalıdır. Altınkum Plajı, bölgede popüler olduğu için, yerli ve yabancı turistler tarafından en çok rağbet gören plajdır.

datça otelleri

Birçok mavi bayraklı plajın bulunduğu Datça Yarımadası, 'Mavi Yolculuk'a çıkan yatlar için bile ziyaret noktasıdır. Yunan Adaları'dan Rodos'a çok yakın mesafede olan Datça, Yunanlılar tarafından da rağbet gören bir tatil bölgesidir.

alanya otelleri

Antalya iline bağlı olan olan Alanya, ülke turizminde önemli bir paya sahiptir. Bünyesinde pek çok otel barındırdığından dolayı, burada üretimi yapılan tarım ürünleri, civar oteller tarafından tüketilmektedir.

antalya otelleri

Deniz turizminin yanısıra, spor, deniz, kongre ve kamp turizmi alanlarında da hizmet veren Antalya, Kaputaş Plajı, Manavgat, Kurşunlu ve Düden Şelaleleri, görülmesi gereken en önemli doğa harikalarındadır. Her yıl birçok spor kongresine de ev sahipliği yapan Antalya otelleri, dört mevsim turizm yapmaktadır.

kemer otelleri

Ayışığı Plajı başta olmak üzere, tüm kıyı boyunca doğal plaja sahip olan Kemer, her yıl ülke turizmine önemli katkı sağlamaktadır. Geniş kapasiteli yat limanına sahip olduğu için yabancı turistlerin uğrak yerlerindendir.

marmaris otelleri

Dalaman Havaalanı'na sadece 1 saat uzaklıkta bulunan Marmaris, Rodos ve Ege adalarına açılan bir köprü görevindedir. Doğal yat limanı ve büyüleyici koylarıyla mavinin her tonunu görebileceğiniz eşsiz bir kenttir.

spa / wellness otelleri

Birçok otelde bulunan Spa merkezleri tatilin en çok dinlendiğimiz kısmıdır. Malum, tatilde de çok oturmaktan yoruluruz. :) Buhar banyosu, sauna ve masajdan sonra tatilinizi hamamla taçlandırın. Hem bedenen hem de ruhen dinlemenize yardımcı olan Spa merkezlerinde, yılın tüm yorgunluğunu silip atın.

aile otelleri

Tüm aile bireylerinin istek ve taleplerine uygun Aile otellerinde tatilin keyfi bir başka olur. Çocuklarınız kaydıraklı havuzlarda ve günün her saati sınırsız aktivitelerle tatilin keyfini çıkartırken, siz kahvenizi keyif ve huzurla içeceksiniz.

kayak otelleri

Güneş, kum, deniz hepimizin vazgeçilmezi, ama kışın kar tatilinin tadı bir başka... Bembeyaz karların arasında dilerseniz kayak, daha çok adrenalin isterseniz snowboard yaparak, soğuk havaya inat sıcacık bir mola vermek sizin de hakkınız.

şehir otelleri

Tatil, fuar ve ziyaretlerinizde gideceğiniz şehri keşfetmeyi unutmayın. Şehrin size en uygun otellerinde konaklayın.

golf otelleri

Akdeniz insanının samimiyeti ile karşılanıp, yeşilin ve mavinin birleşiminden aldığınız enerjiyle uğurlanmanın adresi Belek otelleridir. Belek'te bulunan golf resort otellerinde gün boyu sporunuzu yapıp, geriye kalan zamanlarda Antalya'yı keşfetmeye hazır olun.

denize sıfır oteller

Bir tek deniz olsun bana birşey olmaz diyenlerdenseniz, sizi şöyle alalım. Güney ve Ege sahillerindeki mavi bayraklı plajları keşfetmeye hazırsanız, geriye Antalya, Bodrum ve Çeşme sahillerinden kendinize en uygun olan oteli seçmek kalıyor.

delux oteller

Tatilini en ince ayrıntısına kadar konforlu yaşamak isteyenler için deluxe oteller en ideal çözüm. Özellikle balayı için tercih edilen deluxe otelleri en çok bulabileçeğiniz yerle Antalya ve Kıbrıs.

balayı otelleri

Muhteşem düğününüzden sonra, tatilin en güzelini en çok siz hakettiniz. Balayı otellerinin çok sayıda bulunduğu tatil yerleri daha çok Akdeniz bölgesinde bulunuyor. Hem eğlenebileceğiniz hem de yorgunluğunuzu atabileceğiniz unutulmaz bir tatil için Antalya'da bulunan Balayı otellerini öneririz.

kıbrıs otelleri

Beşparmak Dağları'nın meşhur olduğu Kıbrıs adası, Akdeniz'in üçüncü büyük adasıdır. Eğlence üzerine kurulan otellerin yanı sıra, turunçgillerin her çeşidini tadabileceğiniz Kıbrıs'ta, yaklaşık 30 çeşit orkide bulunduğu söyleniyor.

girne otelleri

Yavruvatan Kıbrıs'ın en gözde liman kenti olan Girne, son yıllarda açılan lüks ve eğlenceye yönelik otellerle turizme katkıda bulunmaya hızla devam etmektedir. Girne Kalesi, görülebilecek en önemli tarihi yerlerdendir.

UCUZUCAKBILETI.COM TÜM HAKLARI SAKLIDIR